Пойтахт раҳбарларининг фуқароларни қабул қилиш жадвали аниқлаштирилди
Тошкент шаҳар ҳокими ва унинг ўринбосарлари, шунингдек, туман ҳокимлари ҳамда уларнинг ўринбосарларининг фуқароларни қабул қилиш жадвали билан ҳавола орқали ҳужжатни очиб танишишингиз мумкин.
🧠 Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Ижтимоий ҳимоя миллий агентлиги Тошкент шаҳар бошқармаси томонидан аутсорсинг хизматларини харид қилиш бўйича энг яхши таклифларни танлаш эълон қилинади.
21.08.2026, 14:43
🧠 Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги И...
😮 Харид предмети:Агентлик тизимидаги ихтисослаштирилган мактабларда тарбияланувчилар учун сифатли ва хавфсиз овқатланиш...
📆 Овоз бериш босқичи бошланишига 1 кун қолди
21.08.2026, 11:46
✅ Бугун, 21-август соат 23:59 да «Ташаббусли бюджет» доирасида саралашдан ўтган лойиҳаларга овоз бериш босқичи бошланади...
Дизайн-кодни жорий этишга ёндашув билдирилган фикрлар асосида қайта кўриб чиқилди: тадбиркорлар манфаатлари устувор аҳамиятга эга.
Дизайн-кодни жорий этишга ёндашув билдирилган фикр...
❗️Билдирилган конструктив, жумладан, танқидий фикр-мулоҳазалардан сўнг шаҳар кўчалари қиёфасидаги ўзгаришларни ёритиш ва...
Манфаатлар тўқнашувининг олдини олиш – ҳалол ва шаффоф давлат хизмати сари муҳим қадам
Манфаатлар тўқнашувининг олдини олиш – ҳалол ва ша...
Манфаатлар тўқнашувининг олдини олиш – ҳалол ва шаффоф давлат хизмати сари муҳим қадам Тошкент шаҳар ҳокимлигида да...

Updated schedule of citizens’ reception by the capital’s leaders
You can familiarize yourself with the schedule of citizens’ reception by the Mayor of Tashkent City and his deputies, as well as by the district hokims and their deputies, by opening the document via the link.
🧠 The Tashkent City Administration of the National Agency for Social Protection under the President of the Republic of Uzbekistan announces the selection of the best proposals for the procurement of outsourcing services.
21.08.2026, 14:43
🧠 The Tashkent City Administration of the Nationa...
📆 1 day left until the start of the voting stage
21.08.2026, 11:46
The approach to implementing the design code has been revised based on the opinions expressed: the interests of entrepreneurs are of primary importance.
20.08.2026, 16:48
The approach to implementing the design code has b...
❗️After constructive, including critical, feedback was received, the approach to covering the changes in the appearance ...
Preventing conflicts of interest is an important step toward an honest and transparent civil service
20.08.2026, 14:39
Preventing conflicts of interest is an important s...
In the Tashkent City Administration, systematic work continues consistently to ensure openness, honesty, and the rule of...